Україна візьме участь у дослідженні PISA

Україна візьме участь у Міжнародній програмі з оцінювання освітніх досягнень учнів PISA. Про це у своєму Facebook написала перший заступник міністра освіти і науки Інна Совсун.

«Кілька місяців перемовин і от сьогодні отримали новину, що OECD погодили заявку України на включення її до складу країн, що братимуть участь міжнародному дослідженні PISA», - повідомила заступник міністра.

За її словами, PISA (Programme for International Student Assessment) надає можливість протестувати навички з читання, перевірити математичну грамотність та знання з природничо-наукових дисциплін 15-річних школярів.

«Це дуже хороша новина, оскільки українська освітня система нарешті матиме можливість вийти з числа аутсайдерів міжнародних освітніх порівняльних досліджень та оцінити свої результати у порівнянні з іншими країнами. Крім того, PISA (за умови систематичної участі) - це інструмент для прослідковування тенденцій розвитку освіти та вироблення відповідних evidence-based політик у сфері», - написала Інна Совсун.

Як відомо, Міжнародна програма з оцінки освітніх досягнень учнів PISA здійснюється Організацією Економічного Співробітництва та Розвитку ОЕСР (OECD - Organization for Economic Cooperation and Development).

Немає коментарів:

Дописати коментар